Ďakujeme za podporu Lukostreleckého klubu Varín!

Partner LK Varín

Slovenská lukostrelecká asociácia 3D

Slovenská lukostrelecká asociácia 3D je renomovanou organizáciou, ktorá poskytuje podporu a koordináciu pre lukostrelecký šport v oblasti 3D terčov. Ich služby zahŕňajú organizáciu súťaží, školení a edukačných programov pre členov klubu. Vďaka ich podpore a spolupráci sme schopní aktívne sa zapájať do lukostreleckej komunity a rozvíjať naše schopnosti. Ďakujeme Slovenskej lukostreleckej asociácii 3D za ich nepostrádateľnú podporu a partnerstvo, ktoré prispieva k úspechu a rastu klubu.

Partner LK Varín

DSIDATA a. s.

DSIDATA a. s. poskytuje širokú škálu vysoko kvalitných IT služieb a riešení, zahŕňajúcich softvérový vývoj, cloudové technológie a IT konzultácie. Ich odborný tím sa vyznačuje odbornosťou, flexibilitou a priateľským prístupom, čo nám umožňuje dosahovať vynikajúce výsledky. Vďaka ich podpore sme schopní neustále inovovať a zlepšovať našu činnosť. Ďakujeme DSIDATA a. s. za ich cennú podporu a partnerstvo, ktoré prispieva k úspechu a rastu Lukostreleckého klubu Varín.

Partner LK Varín

Twix media s. r. o.

Twix media s. r. o. je profesionálna spoločnosť poskytujúca špičkové služby v oblasti digitálneho marketingu a vizuálneho obsahu. Ich tím talentovaných odborníkov sa vyznačuje kreativitou, precíznosťou a širokým portfóliom služieb, vrátane webového dizajnu, grafického designu a online marketingu. Vďaka ich podpore sme schopní posilniť našu online prítomnosť, zvyšovať záujem o klub a budovať silné spojenie s našou komunitou. Ďakujeme Twix media s. r. o. za ich hodnotnú podporu a partnerstvo, ktoré prispieva k úspechu a rastu Lukostreleckého klubu Varín.

Partner LK Varín

Obec Varín

Obec Varín je dôležitým a aktívnym partnerom Lukostreleckého klubu Varín. Spoločne podporujeme rozvoj lukostreleckého športu v regióne. Obec poskytuje klubu podporu a prostredie pre jeho aktivity, čím prispieva k budovaniu silnej lukostreleckej komunity.

Partner LK Varín

Yate

Spoločnosť Yate je významným partnerom Lukostreleckého klubu Varín. Zaoberá sa výrobou a predajom rôznych produktov pre outdoor, fitness a lukostreľbu, s dôrazom na kvalitu a zlepšovanie zážitku z aktívneho životného štýlu. Ich vývojové oddelenie sa snaží spĺňať náročné požiadavky zákazníkov a výroba prebieha v ich vlastných továrňach aj cez partnerské výrobcov. S distribúciou po celom svete a zastúpením viacerých značiek, Yate prispieva k bohatšiemu sortimentu a rozvoju LK Varín.