Aktivity

Nájdite si svoju aktivitu u nás!

Lukostrelecký klub Varín ponúka širokú škálu aktivít pre svojich členov a záujemcov o lukostrelbu. S ich rôznorodosťou a kvalitou si klub získal veľkú popularitu a priazeň medzi lukostrelcami nielen na Slovensku, ale aj za hranicami. Lukostrelecký klub Varín je miestom, kde môžu ľudia získavať nové skúsenosti, zdokonaľovať sa a spoznávať krásu lukostreleckého športu. Jeho bohatá ponuka aktivít a prístupná cena robia klub príťažlivým nielen pre skúsených lukostrelcov, ale aj pre tých, ktorí sa chcú do tejto disciplíny zapojiť a zažiť jedinečnú lukostreleckú atmosféru.

1

Základný kurz lukostreľby

Jednou z najdôležitejších aktivít klubu je základný kurz lukostreľby.

Tento kurz je dostupný za cenu od 10,- eur a je vhodný pre začiatočníkov, ktorí sa chcú naučiť základy lukostreľby. Účastníci sa naučia správny postoj, techniku strieľania a budú mať možnosť vyskúšať si streľbu na terč aj na 3D zvieratá s rôznymi typmi lukov. Kurz poskytuje skvelú príležitosť spoznať tento vzrušujúci šport a získať základné zručnosti.

LK Varín
LK Varín
2

Tréningy a zdokonaľovanie

Klub sa tiež venuje mládeži a poskytuje tréningy a zdokonaľovanie v terénnej lukostrelbe na 3D zvieratá.

Táto aktivita je dostupná za cenu od 20,- eur a je určená pre mladých nadšencov, ktorí sa chcú aktívne venovať lukostreľbe a zdokonaľovať svoje schopnosti. Členstvo v klube prináša výhody, ktoré zahŕňajú prístup k špeciálnym tréningom, podporu a príležitosti na súťaženie.

3

Lukostrelecké kempy a workshopy

Pre tých, ktorí chcú ešte viac rozšíriť svoje vedomosti a zručnosti v oblasti lukostreľby, klub ponúka aj lukostrelecké kempy a workshopy.

Tieto intenzívne a pútavé podujatia sú dostupné za cenu, ktorá sa však ale odvíja od počtu záujemcov a sú určené pre skupiny ľudí so záujmom o lukostreľbu 3D. Účastníci majú možnosť intenzívne sa venovať tréningu, zdokonaľovať techniky a vymieňať si skúsenosti s ostatnými lukostrelcami. Kempy sú vynikajúcou príležitosťou na posunutie svojich schopností na vyššiu úroveň.

LK Varín
LK Varín
4

Súťaže

Lukostrelecký klub Varín sa tiež aktívne zapája do organizácie súťaží v 3D lukostreľbe s medzinárodnou účasťou.

Klub je hrdý na to, že môže organizovať preteky doma aj v zahraničí a prinášať tak vzrušenie a súťaživosť lukostrelcom rôznych vekových skupín. Aj deti do 15 rokov majú možnosť zúčastniť sa na týchto pretekoch za sprievodu dospelých.