Radi by sme vám predstavili našu vášeň pre lukostreľbu a našu aktívnu účasť v organizácii súťaží v 3D lukostreľbe s medzinárodnou účasťou. S hrdosťou sme sa zapojili do organizácie pretekov nielen na domácej pôde, ale aj v zahraničí, aby sme priniesli vzrušenie a súťaživosť lukostrelcom rôznych vekových skupín.

V našom klube veľmi dbáme na inkluzívny prístup a ponúkame príležitosť aj deťom do 15 rokov zúčastniť sa na týchto súťažiach za sprievodu dospelých. Veríme, že súťaženie v medzinárodnom prostredí poskytuje nezabudnuteľné zážitky a jedinečnú príležitosť pre lukostrelcov všetkých vekových kategórií preukázať svoje schopnosti a získať cenné skúsenosti.

LK Varín
LK Varín

Naše súťaže v 3D lukostreľbe sú navrhnuté tak, aby poskytovali výzvy a zábavu pre každého účastníka. Snažíme sa vytvoriť príjemnú a priateľskú atmosféru, kde sa lukostrelci môžu stretávať, zdieľať svoje skúsenosti a vzájomne sa inšpirovať. Okrem toho ponúkame možnosť vzájomnej podpory a povzbudzovania, pretože sme presvedčení, že spolupráca a priateľská súťaž majú veľký vplyv na osobný rast a rozvoj každého lukostrelca.

Neváhajte sa zapojiť do našich súťaží v 3D lukostreľbe, bez ohľadu na to, či ste začiatočník alebo skúsený lukostrelec. Na našej webovej stránke nájdete informácie o nadchádzajúcich súťažiach, vrátane termínov a miest konania. Tešíme sa na vašu účasť a príležitosť spoločne zažiť adrenalín a vášeň súťažnej lukostreľby v medzinárodnom meradle. Pripojte sa k nám a preukážte svoje schopnosti a vášeň pre tento úžasný šport!

Pripojte sa k nám a zažite fascinujúci svet lukostreľby!

Tešíme sa na vás a na vašu účasť na našom kurze.