V našom klube sa s veľkou radosťou venujeme nielen základnému kurzom lukostreľby, ale tiež ponúkame špeciálne tréningy a zdokonaľovanie pre mládež v terénnej lukostreľbe na 3D zvieratá. Táto činnosť je zameraná na mladých nadšencov, ktorí majú vášeň pre lukostreľbu a túžia aktívne rozvíjať svoje schopnosti v tejto špecifické forme lukostreľby.

Naše tréningy a zdokonaľovanie v terénnej lukostreľbe sú dostupné za veľmi prijateľnú cenu od 20,- eur. Táto investícia vám však otvorí dvere k odbornému vedeniu a umožní vám mať prístup k špeciálnym technikám a cvičeniam, ktoré vám pomôžu zdokonaliť sa a rozvíjať svoje schopnosti v tejto náročnej forme lukostreľby.

Členstvo v našom klube prináša mnoho výhod. Okrem tréningov a zdokonaľovania budete mať výhradný prístup k tréningovým priestorom a modernému vybaveniu, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre terénnu lukostreľbu. Naši skúsení tréneri vám poskytnú osobnú podporu a vedenie, aby ste mohli dosiahnuť svoj maximálny potenciál. Budete mať tiež príležitosť súťažiť v rôznych súťažiach a podujatiach, kde si môžete vymeniť skúsenosti a porovnávať svoje schopnosti s ostatnými nadšencami lukostreľby.

Naše tréningy sú navrhnuté tak, aby sa prispôsobili vašim individuálnym potrebám a schopnostiam. Bez ohľadu na vašu úroveň skúseností, naši tréneri vás budú podporovať a pomáhať vám dosiahnuť vaše ciele. Pri tréningoch nekladieme dôraz len na fyzickú silu, ale tiež na mentálnu silu a koncentráciu, ktoré sú rovnako dôležité pre dosiahnutie stabilného a presného výkonu. Naši tréneri vás naučia dôležité techniky riadenia mysle, ktoré vám pomôžu zvládať tlak a udržiavať si koncentráciu aj vo vypätých situáciách.

LK Varín
LK Varín

Ak ste mladý nadšenec, ktorý chce aktívne venovať svoj čas lukostreľbe a zdokonaľovať svoje schopnosti, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám poskytneme viac informácií o našich tréningoch a zdokonaľovacom programe a odpovieme na všetky vaše otázky.

Pripojte sa k nášmu klubu a objavte svet terénnej lukostreľby na 3D zvieratá. Získajte nové skúsenosti, stretnite sa s ďalšími nadšencami tohto športu a užívajte si túto vzrušujúcu a adrenalínom nabité športovú aktivitu. Tešíme sa na vás a na vašu účasť v našom klube, kde vás čaká príjemná atmosféra a neustály rast a zdokonaľovanie vo svete lukostreľby.

Pripojte sa k nám a zažite fascinujúci svet lukostreľby!

Tešíme sa na vás a na vašu účasť na našom kurze.