Sústredenie, precíznosť, víťazstvo!

Zdvihnite luky a pridajte sa k nám na nezabudnuteľnú lukostreleckú cestu.

Lukostrelci Varín

Vytvárame novú históriu.

Darujte 2% z vašich daní pre LK Varín

Aj malá suma môže pomôcť urobiť veľký krok.

LK Varín

Lukostreľba je oveľa viac ako len dobrodružstvo!

Sme vášnivou a odhodlanou komunitou lukostrelcov, ktorá neodmysliteľne spája silu, presnosť a vášeň pre tento vzrušujúci šport. Okrem toho sme aj bránou do fascinujúceho sveta lukostreleckej disciplíny.

V LK Varín sa stretávajú šípy a terče, vďaka čomu sa snažíme dosiahnuť excelentnosť vo výkone. U nás je miesto, kde majstri lukostreleckého umenia nachádzajú svoj pôvod a vášniví nadšenci majú príležitosť rozvinúť svoj talent. Ponúkame tréningové a súťažné aktivity, ktoré sú prístupné pre všetky vekové kategórie a úrovne skúseností. A to nie je všetko! V našom klube nezískavate len technickú dokonalosť, ale vytvárate aj vzťahy s ďalšími nadšencami tohto nádherného športu.

LK Varín
LK Varín

Naplňte svoj život dobrodružstvami, nie vecami...

Jozef Ďugel, tréner
Zažite dobrodružstvo

Osloboď svojho ducha, odhoď reťaze a staň sa súčasťou lesa!

Lukostreľba v lese je úchvatným spojením s prírodou, kde sa lukostrelci pohybujú s ľahkosťou a gráciou medzi zelenými korunami stromov a za zvuku šumu vetra. Každý výstrel predstavuje výzvu, ktorá vyžaduje neustálu koncentráciu, presnosť a plné zameranie na cieľ.

Spoznajte
3D lukostreľbu

Zažite dobrobružstvo
v prírode

Objavte novú vášeň

Preskúmajte naše aktivity v LK Varín

Základný kurz lukostreľby

Cena už od 10,- Eur

Tréningy a zdokonaľovanie

Cena už od 20,- Eur.

Lukostrelecké kempy a workshopy

Cena podľa počtu účastníkov

Súťaže

Cena závisí od miesta súťaže.
zážitkov
0 rokov
v klube
0 členov
tréneri
0 profi
Novinky

Nové vybavenie pre vaše dobrodružstvo

Prečo si vybrať nás?

Objavte svoju skutočnú existenciu

Ak túžite objaviť svoju skutočnú existenciu cez lukostreľbu, na našej stránke nájdete bohaté informácie o našich tréningových programoch, podujatiach a výsledkoch. Chceme vám priniesť najnovšie správy zo sveta lukostrelby a podeliť sa s vami o našu vášeň pre tento šport. Bez ohľadu na to, aké sú vaše ciele, ak hľadáte miesto, kde môžete rásť, vyzvať sa a dosiahnuť ich, Lukostrelecký klub Varín je pre vás ideálnou voľbou.

Príďte a spojte sa s nami na našej webovej stránke www.lkvarin.sk a vstúpte do fascinujúceho sveta šípov a terčov, kde sa sila a presnosť stretávajú s komunitou nadšených lukostrelcov. Spoločne sa vyberme na lukostreleckú cestu plnú zábavy, výziev a nezabudnuteľných okamihov.

V Lukostreleckom klube Varín vás srdečne očakávame!

Užite si aktivity

Vytvorte si nové spomienky so svojimi priateľmi.

FAQs

Často kladené otázky

LK Varín

Na tejto stránke pravidelne aktualizujeme informácie o dianí v klube a plánovaných akciách. Informácie nájdete aj na našej FB fanpage Lukostrelecký klub Varín. Kontaktovať nás môžete aj priamo telefonicky alebo emailom na predseda@lkvarin.sk.

Áno, máme partnerstvá medzi klubmi v zahraničí – v Česku, Poľsku, Rakúsku. Zúčastňujeme sa turnajov ako doma, tak aj v zahraničí. Dieťa do 15 rokov musí mať doprovod zákonného zástupcu.

Áno, radi privítame nových členov klubu LK Varín.

Lukostrelecký klub momentálne akceptuje platby v hotovosti a prevodom na účet. Zatiaľ neposkytujeme možnosť platby kartou alebo cez platobné brány. Pri registrácii alebo úhrade poplatku za účasť v klube je potrebné mať k dispozícii hotovosť alebo vykonať prevod na náš bankový účet.

Z našich článkov

Naše posledné akcie

Článok

Revitalizácia našej lukostreleckej strelnice

Vďaka finančnej podpore Tesco programu „Vy rozhodujete, my pomáhame“ a so súhlasom obce Varín a miestneho urbáru sa nám poradilo zveľadiť lukostreleckú strelnicu pri chate Fatranka. Terén strelnice bol vyrovnaný

Zobraziť »
Článok

Workshop pre kladkové luky

V nedeľu 7. apríla sme zorganizovali pri chate Fatranka workshop pre strelcov s kladkovými lukmi. Účastníci workshopu mali možnosť preveriť si nastavenia svojich lukov, venovali sme sa doladeniu kladiek, zarovnanie

Zobraziť »

Spoznajte históriu lukostreľby!

Lukostreľba alebo streľba z luku je praktické lovecké a vojenské umenie a z neho vzniknuté športové odvetvie, ktorého tradícia je stará desiatky tisíc rokov. Ide o samostatné športové odvetvie respektíve o špecifický olympijský šport.

Vo všeobecnosti dnes môžeme lukostreľbu zaradiť do športových činností, ktorých cieľom je čo najpresnejšie strieľať z rôznych vzdialeností do terča a zásahmi získať čo najviac bodov.

Zdroj: Wikipedia.org